Pasaules čempionāts hokejā 2012

Pasaules čempionāts hokejā 2012

Pasaules čempionāts hokejā 1. divīzijā vīriešiem sāksies 4. maijā un beigsies 20. maijā 2012. gadā. Pasaules čempionāts hokejā norisināsies Somijā un Zviedrijā. Čempionāta dalībnieki ir sadalīti 2 grupās. A grupas spēles norisināsies Hartwall Arena Helsinkos, Somijā. Savukārt B grupas spēles norisināsies Ericsson Globe Arena Stokholmā, Zviedrijā. Tas nozīmē, ka Latvijas hokeja izlase savas spēles aizvadīs Zviedrijā. Abās grupās ir katrā pa 8 komandām un čempionāts tiks spēlēts pēc jaunā formāta. Pusfināls un spēles par medaļām notiks Helsinkos.

Pasaules čempionāts hokejā 2012 grafiks

Latvijas hokeja faniem izveidoju grafiku, kalendāru ar spēļu datumiem un grupām.

Pasaules čempionāts hokejā 2012

 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

13 thoughts on “Pasaules čempionāts hokejā 2012

  1. vai ir zinaams kura kanala visu vares redzet bez problemam . vai ari kads zin kadu interneta adresi kur vares verot shis speles nav jabut latviski var but ari angliksi.

  2. Kā Artis Ābols varēs komentēt spēles, ja viņš ir Latvijas izlases viens no treneriem?

  3. Komentēs jau pārējie Oļegs Sorokins, Aivars Zahārovs un Jānis Vuguls.

    Artis Ābols varētu komentēt iespējams pārējās čempionāta spēles jau vēlāk, kad Latvija izlase izkritīs, protams cerēsim, ka Latvija tiks pēc iespējas augstākā vietā un parādīs labu spēli.

  4. Nu vispār laiki nav gan pareizi. Tas laiks, kad rādīs mums pa televizoriem būs stundiņu vēlāk. 😉 Jo mūsējie spēlēs tikai Stokholmā, un tur laiks atšķiras pa vienu stundu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*