Atsakies no papīra rēķina un laimē portatīvo datoru!

Lattelecom rosina savus klientus saņemt rēķinu e-vidē un iestāties par Zaļu Latviju! Katram Lattelecom klientam, kurš joprojām saņem rēķinu pa pastu ir iespēja laimēt portatīvo datoru, viss kas ir jāizdara ir jāatsakās no rēķina pa pastu un jāpiesakās to saņemt uz e-pastus, vai izmantot mans.lattelecom pašapkalpošanās sistēmu, lai apmaksātu rēķinus.

Kā arī sākot ar nākamo, mēnesi maksa par rēķina saņemšanu pa pastu būs Ls 1,21 ar PVN mēnesī.

Saņemt bezmaksas rēķinu pašapkalpošanas vidē www.mans.lattelecom.lv ir ērti un vienkārši. Lai uzzinātu visu par savu rēķinu, turpmāk vairs nav nepieciešams rēķins papīra formātā.

Atsakoties no papīra rēķina, Tu piedalies loterijā!

Galvenā balva – portatīvais dators, kā arī 100 klientiem 100% atlaide viena mēneša Lattelecom pakalpojumu abonēšanas maksai.

Izloze notiks 2010.gada 10. decembrī Lattelecom veikalā t/c Spice Rīgā, Lielirbes ielā 29. Loterijas noteikumi pieejami internetā www.lattelecom.lv

Kā atteikties no turpmākas rēķina saņemšana papīra formātā?

  • atver internetā mājas lapu www.mans.lattelecom.lv
  • ievadi prasītajās ailēs lietotājvārdu un paroli, kas ir nosūtīti rēķinam pievienotajā papildlapā Informācija turpmākai rēķinu saņemšanas kārtībai!
  • dodies uz sadaļu Mani rēķini – Rēķinu saņemšanas veidi un pretim norādei par papildrēķinu pa pastu nospied pogu Atteikties.

Ja Tev mājās nav pieejams internets, aicinām apmeklēt tuvāko bibliotēku, kur interneta lietošana ir bez maksas. Bibliotēkas darbinieki pastāstīs un parādīs, kā saņemt un samaksāt Lattelecom rēķinus elektroniski. Nepieciešamības gadījumā apmācīs datora lietošanas pamatus un parādīs, kā rēķinu izdrukāt. Tuvākās bibliotēkas atrašanās vietas un darba laiku uzzini, zvanot Uzziņu dienestam 1188.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

One thought on “Atsakies no papīra rēķina un laimē portatīvo datoru!

  1. Tiem kam ir pieejams internets un mak apieties ar pc – sen jau ir atteikušies, šo jau vajag pa tv rādīt 😀

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*