Apollo e-pasts maina autorizācijas vietni

No 2011 gada 1 novembra Apollo e-pasts maina autorizācijas vietni – piekļuve visiem e-pastiem turpmāk tiks nodrošināta caur interneta vietni webmail.lattelecom.lv vai www.ltk.lv.

Autorizācijas izmaiņas attiecas uz visiem tiem e-pastu lietotājiem, kuri līdz šim savu e-pastu autorizācijai izmantojuši apollo.lv sadaļu Epasts, http://webmail.apollo.lv/ vai arī ir Lattelecom pakalpojuma „Elektroniskais pasts” lietotāji.

Izmantojot jauno epasta vietni, klientiem saglabājas tas pats lietotājvārds un parole.

Visa informācija, dati un faili, kas atrodas klientu e-pasta kontos, saglabājas, neatkarīgi no piekļuves vietnes maiņas.

Šīs izmaiņas saistītas ar portāla Apollo īpašnieku maiņu – kā jau iepriekš ziņojām, 2011. septembrī portālu no Lattelecom grupas iegādājās Somijas mediju koncerns Sanoma News. Līdz ar šīm izmaiņām e-pasta autorizācijas iespēja caur portālu Apollo tiks slēgta.

Savukārt, lai neradītu klientiem papildus izmaksas, Lattelecom piekļuvi e-pastam nodrošinās caur interneta vietni webmail.lattelecom.lv.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

5 thoughts on “Apollo e-pasts maina autorizācijas vietni

  1. Kā pārēja ietekmēs kontaktu sarakstu un vēstuļu pāradresāciju ?????? Viss pagalam?
    Vismaz šobrīd jaunajā vietnē neveras vaļa ne kontakti, ne pāradresācijas uzstādījumi.

  2. Visi esošie kontakti saglabāsies jaunajā webmail.lattelecom.lv mapē Contacts/Kontakti. Par pāradresācijām info vēlāk…

  3. Vai vēl ir iespējams izveidot e-pastu zem apollo.lv domēna vārda?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*